Spoločné stretnutie vedúcich hnutí, združení a spoločenstiev Spišskej diecézy


Spišský diecézny biskup Mons. František Trstenský a predseda Rady pre laické a apoštolské hnutia pri KBS Mons. Peter Rusnák pozývajú všetkých vedúcich hnutí, združení a spoločenstiev Spišskej diecézy na spoločné stretnutie, ktoré sa uskutoční v Poprade v sobotu 20. apríla 2024 so začiatkom o 9.30 hod. Cieľom stretnutia je spoznanie týchto spoločenstiev a hľadanie vzájomnej spolupráce pri spoločnom kráčaní a budovaní Božieho kráľovstva v rámci Spišskej diecézy a Slovenska.

Vedúci spoločenstiev nech sa prihlásia najneskôr do 8. apríla 2024 prostredníctvom nasledovného prihlasovacieho formulára, ktorý nájdu aj na webe Spišskej diecézy www.kapitula.sk:

https://forms.gle/psr6p1RzKWtY5H8q9

Program stretnutia:
09:30 – svätá omša v Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie v Poprade
11:00 – stretnutie v aule Farského pastoračného centra v Poprade (Nábrežie Jána Pavla II. 438/15)
– úvodný príhovor otcov biskupov
– diskusia k podnetom z dotazníka
– priestor na otázky, návrhy a podnety
– občerstvenie
13:30 – predpokladaný záver

Prajem požehnaný týždeň.

Michal, farár