Pamätný deň narodenia Božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka a odpustová slávnosť sv. Martina.


Pri príležitosti Pamätného dňa narodenia Božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka (14.11.) sa uskutoční v sobotu 11. novembra 2023, v deň liturgického sviatku sv. Martina – patróna katedrály a našej diecézy,

          celodiecézna ďakovná púť do Katedrály sv. Martina v Spišskej Kapitule. Slávnostnú svätú omšu o 10.30 hod. bude celebrovať a v homílii sa prihovorí Mons. František Trstenský, spišský diecézny    

          biskup. Celú slávnosť v priamom prenose bude vysielať Rádio Lumen.

V nedeľu 12. novembra 2023 sa bude o 10.30 hod. v Katedrále sv. Martina sláviť vonkajšia slávnosť z titulu katedrály. Hlavným celebrantom bude spišský diecézny biskup Mons. František Trstenský. Všetkých srdečne pozývame na Spišskú Kapitulu.